RN73H2BTTD1023A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1023A25
JLCPCB Part #
C2571739
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS