RN73H2BTTD1020C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1020C10
JLCPCB Part #
C4292020
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS