HV732HRTTE1244F
MFR.Part #
HV732HRTTE1244F
JLCPCB Part #
C5738619
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.24MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS