SR731JTTDR120F
MFR.Part #
SR731JTTDR120F
JLCPCB Part #
C186550
Description
120mΩ 250mW SMD ±1% ±200ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS