RN73H2BTTD1011F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1011F10
JLCPCB Part #
C2558592
Description
-55℃~+155℃ 1.01kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS