RN731JTTD9312F50
MFR.Part #
RN731JTTD9312F50
JLCPCB Part #
C3971481
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS