SG73S2BTTD4300D
MFR.Part #
SG73S2BTTD4300D
JLCPCB Part #
C4146222
Description
-55℃~+155℃ 333mW 430Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS