RN73H2BTTD1004F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1004F100
JLCPCB Part #
C2544987
Description
1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS