RK73H2ETTD2434F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2434F
JLCPCB Part #
C2577154
Description
-55℃~+155℃ 2.43MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS