RN73H2BTTD1003F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1003F50
JLCPCB Part #
C3975504
Description
100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS