SG732HTTE122M
MFR.Part #
SG732HTTE122M
JLCPCB Part #
C3978659
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS