RN73H2BTTD1000B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1000B25
JLCPCB Part #
C2555759
Package
1206
Description
100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS