RN73H2ATTD9533F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD9533F50
JLCPCB Part #
C2512157
Description
125mW 953kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS