RN73H2ATTD9101A25
MFR.Part #
RN73H2ATTD9101A25
JLCPCB Part #
C4145508
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS