SG73S1ETTP361G
MFR.Part #
SG73S1ETTP361G
JLCPCB Part #
C3998734
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS