RN73H2ATTD8981A25
MFR.Part #
RN73H2ATTD8981A25
JLCPCB Part #
C2572255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS