RN732BTTD8252D50
MFR.Part #
RN732BTTD8252D50
JLCPCB Part #
C3956179
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS