RN73H2ATTD86R6D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD86R6D25
JLCPCB Part #
C2508633
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS