RLC20KR650FTP
MFR.Part #
RLC20KR650FTP
JLCPCB Part #
C2597519
Description
-55℃~+155℃ 333mW 650mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS