SG73S1JRTTD6653F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD6653F
JLCPCB Part #
C5915439
Description
-55℃~+155℃ 200mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS