RN73H2ATTD8663B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD8663B50
JLCPCB Part #
C2537831
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS