RN73H2ETTD5901A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5901A10
JLCPCB Part #
C4263873
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS