RN73H2ATTD8351A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD8351A05
JLCPCB Part #
C3955659
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS