RN73H2BTTD6731C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6731C25
JLCPCB Part #
C2558179
Description
250mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS