RK73H3ATTE93R1F
MFR.Part #
RK73H3ATTE93R1F
JLCPCB Part #
C2581461
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS