RN73H2ATTD8252D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD8252D50
JLCPCB Part #
C2509205
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS