RN73H2ATTD8162B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8162B10
JLCPCB Part #
C4204709
Description
-55℃~+155℃ 125mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS