RN731JTTD8251C25
MFR.Part #
RN731JTTD8251C25
JLCPCB Part #
C4112436
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS