RN73H2ATTD8161F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8161F10
JLCPCB Part #
C2562456
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS