RN73H1ETTP1580B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1580B25
JLCPCB Part #
C2534891
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS