ERJ-HP6F1153V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1153V
JLCPCB Part #
C5635057
Description
-55℃~+175℃ 115kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS