RN73H2ATTD8062C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD8062C25
JLCPCB Part #
C3957896
Description
125mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS