RN732BTTD3601A10
MFR.Part #
RN732BTTD3601A10
JLCPCB Part #
C3952622
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS