RN73H2ETTD2050C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2050C10
JLCPCB Part #
C3959510
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS