SG73S2ERTTD560J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD560J
JLCPCB Part #
C6295663
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS