RN73R1JTTD1071C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1071C25
JLCPCB Part #
C2519835
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS