RN732BTTD7500F50
MFR.Part #
RN732BTTD7500F50
JLCPCB Part #
C4276308
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS