RN73R2ETTD4020F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4020F50
JLCPCB Part #
C4313094
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS