RN73H2ATTD7680F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD7680F100
JLCPCB Part #
C4184631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS