HV732HTTE1544F
MFR.Part #
HV732HTTE1544F
JLCPCB Part #
C4023753
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS