RK73B1HRTTC394J
MFR.Part #
RK73B1HRTTC394J
JLCPCB Part #
C2594463
Description
-55℃~+155℃ 25V 390kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS