RK73B1FRTTBL1R6G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL1R6G
JLCPCB Part #
C4289301
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 1.6Ω 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS