HV732BRTTD1873F
MFR.Part #
HV732BRTTD1873F
JLCPCB Part #
C6967390
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS