RN73H1JTTD2153B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2153B10
JLCPCB Part #
C4292865
Description
100mW 215kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS