RN73H2ATTD6982B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD6982B50
JLCPCB Part #
C3947879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS