RN732BTTD4071A05
MFR.Part #
RN732BTTD4071A05
JLCPCB Part #
C4150697
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.07kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS