RN73H2ATTD6981F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD6981F25
JLCPCB Part #
C2510283
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS