SG732BTTD334M
MFR.Part #
SG732BTTD334M
JLCPCB Part #
C4286375
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 333mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS