RK73H2ERTTD8453D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD8453D
JLCPCB Part #
C7287549
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS