SG73P2BTTD78R7F
MFR.Part #
SG73P2BTTD78R7F
JLCPCB Part #
C4041693
Description
-55℃~+155℃ 333mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS